Roze50+ Nederland

Stichting Roze 50+ Nederland wil de leefsituatie en het welzijn van lesbische, homoseksuele, biseksuele, transgender en intersekse 50-plussers (LHBTI) verbeteren door bundeling van kennis en ervaring en belangenbehartiging.

Roze50+ De online gids en web community voor LHBTI+ 50-plussers!

profiel Een web community inclusief de roze agenda met activiteiten en actuele artikelen.

group Ambassadeurs: een overzicht van roze50+ ambassadeurs per regio. Ook voor aanmelding nieuwe ambassadeurs.

boek Kennisbank voor professionals en iedereen die iets over LHBTI+ ouderen wil weten.

rozeloperstrans Roze Loper

Je thuis en veilig voelen is een basisbehoefte van ieder mens. Helaas wordt niet voor iedereen vanzelfsprekend aan deze basisbehoefte voldaan. Om er voor te zorgen dat ook lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuele mensen, transgenders en interseksuelen (LHBTI’s) zich thuis en veilig kunnen voelen in een zorg- en welzijnsinstelling, is de Roze Loper ontwikkeld. Tolerantie, respect, inclusie en openheid gelden daarbij als vaste waarden.

regenboogpijl Toolkit Roze50+

De toolkit is bedoeld voor zorgmedewerkers, vrijwilligers, leidinggevenden, opleiders, beleidsmedewerkers, managers en anderen die in hun organisatie in de zorgenwelzijnssector (meer) aandacht willen besteden aan seksuele en genderdiversiteit.

Nieuws

Blog

Poster presentatie Zaanpride 2023

De nieuwe poster voor ZaanPride & De Zaanse- Regenboogweek 2 …

Blog

Oproep: In gesprek over Aids in Nederland

Voor mijn afstudeeronderzoek ben ik op zoek naar mensen die …

Blog

Inspiratiedag: ‘Ontmoeten en elkaar inspireren’

UitnodigingINSPIRATIEDAG ROZE 50+ VOOR WIE?voor en door ambassadeurs Roze 50+ …

Blog

Iconic*Stories van 12 juni tot en met 14 augustus expositie in Bibliotheek Middelburg

Behalve dat ik Roze 50+-Ambasadeur ben, werk ik ook in …
Spread the love
Campagne Roze50+

Roze50+ zoekt ambassadeurs, interesse klik hier