
Beste roze wandelaar,
De roze wandeling van februari 2023 vindt plaats op zaterdag 4 februari. Op het programma staat de Trage Tocht Ede-Wolfheze. Afstand ruim 14 kilometer. Deze wandeling van station Ede-Wageningen naar station Wolfheze biedt veel landschappelijke variatie.
Openbaar vervoer van Utrecht CS:
09:53 Utrecht Centraal spoor 19: De intercity richting Nijmegen. Uitstappen op NS-station Ede-Wageningen.
Eigen vervoer:
Omdat het dit keer een lijnwandeling betreft, is het het handigst om de auto te parkeren op NS-station Wolfheze. Er is daar een P+R met gratis parkeren. Neem vervolgens de NS-sprinter richting Ede-Wageningen van 10:13 uur. Die komt ongeveer gelijktijdig aan met de intercity uit Utrecht.
Verzamelen om ongeveer 10:20 uur aan de zuidkant van NS-station Ede-Wageningen.
Als je meewandelt, dan graag aanmelden op e-mailadres rozewandelgroepcoc@gmail.com of telefonisch bij Hans (06-41454804). Afmelden is niet nodig, maar mag natuurlijk wel.
Nog wat opmerkingen:
– Nanko is er deze zaterdag niet bij;
– Als je na opgave besluit om toch niet mee te wandelen of als je (ernstig) te laat dreigt te komen, meld je dan alstublieft telefonisch af.
Meer info:
met vriendelijke groeten,
Hans Verlaan
Nanko Wierenga
Coördinator Roze Wandelgroep
COC Midden Nederland