Roze50+ Nederland

Opsteker voor verzorgend personeel Karin Bloemen

Karin Bloemen

In het kader van IDAHOT heeft Lenie van Breda (coördinator vrijwilligers bij BrabantZorg en Mrs. Senior Pride 2020) aan Karin Bloemen gevraagd een kort filmpje op te nemen als opsteker voor het verzorgend personeel van BrabantZorg.

BrabantZorg heeft het gedachtengoed van de Roze Loper hoog in het vaandel staan. Maar liefst 15 BrabantZorg locaties zijn in het bezit van de Roze Loper, hét certificaat voor lhbti-vriendelijkheid in zorg en welzijn.

Regenboog Seniorendag 2026 – Ben jij erbij?


Op 26 september, van 12.30 tot 18.00 uur, ontmoeten regenboogsenioren elkaar in de Tolhuistuin, IJpromenade 2, 1031 KT Amsterdam voor een dag vol inspiratie, herkenning en verbinding. Met lezingen, activiteiten, ontmoetingen én de vertoning van de documentaire Aging with Pride. Meld je aan via de knop:

Aanmelden
RegenboogSeniorenDag2026

De Regenboog Senioren dag wordt mede mogelijk gemaakt door het Ministerie van VWS en het Behouden Huis.

Logovws Nieuw logo vierkant

Plaats een reactie

Roze50+ zoekt ambassadeurs, interesse klik hier