Roze50+ Nederland

Aal goud presenteert:‘Iedereen zichzelf!’ Try Out

Iedereen zichzelf!

Levensliedjes en verhalen over jezelf kunnen zijn… tot in lengte van dagen

Aal goud nodigt u van harte uit voor een try-out van hun vernieuwde liedjes- en verhalenprogramma ‘Iedereen zichzelf!’. Iedereen is van harte welkom!

Datum: zondagmiddag 1 februari
Tijd: Inloop vanaf 14.00 uur, aanvang programma 14.30 uur.
Duur: ongeveer 2 uur, inclusief pauze en nagesprek.
Plaats: Cultuurcentrum De Blauwe Schuit, Warfstraat 1 in Winsum.
Toegang: gratis; een gift wordt zeer gewaardeerd.

Sinds 2019 presenteert Roze 50+ ambassadeur Marjet Bos samen met zanger Klaas Spekken, pianist Tony Hoyting en gitarist Jost van der Beek het liedjes- en verhalenprogramma ‘Iedereen zichzelf!’. Door het vertrek van Klaas Spekken naar Griekenland zijn wij op zoek gegaan naar een nieuwe zanger en we zijn heel blij dat Mark Pepping de plek van Klaas binnen Aal goud gaat innemen.
Vooralsnog treden we op in de volgende bezetting: Marjet Bos (presentatie), Mark Pepping (zang) en Tony Hoyting (piano). Dit blijven wij doen onder de naam ‘Aal goud’.

In onze voorstelling vragen wij met uit het leven gegrepen liedjes en persoonlijke verhalen aandacht voor de situatie van oudere lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgenders en intersekse personen (LHBTI), kortweg “regenboogouderen”.

Wij maken de toehoorder bekend met de geschiedenis en leefwereld van regenboogouderen en vragen begrip voor het feit dat het niet voor iedereen – ook vandaag de dag – vanzelfsprekend is om altijd en overal zichzelf te kunnen zijn. Daarbij geven wij tips om regenboogouderen het gevoel te geven dat zij welkom zijn. Door op een open en persoonlijke manier te vertellen over hun leven geven we regenboogouderen een stem. Korte verhalen worden afgewisseld met daarbij passende liedjes.

Tijdens onze voorstellingen blijkt regelmatig dat in zorgcentra woonachtige ouders en grootouders van LHBTI+ kinderen moeite hebben om over deze kinderen te vertellen. Dit uit angst voor negatieve reacties. Ook hiervoor vragen wij aandacht.

Met onze voorstelling willen wij bewustwording en LHBTI-vriendelijkheid in zorg en welzijn bevorderen. Ons publiek bestaat meestal uit bewoners, familie, medewerkenden, vrijwilligers en leden van Cliëntenraden van zorg- en welzijnsinstellingen.
Op verzoek maken we ook voorstellingen op maat.
Informatie: Marjet Bos 06 20716469 roze50plusoldambt@xs4all.nl

Roze50+ zoekt ambassadeurs, interesse klik hier