Geen acteurs, geen rollen — maar échte verhalen. In de voorstelling ‘Ik ben wie ik ben!’ staan regenboogsenioren zelf op het podium en vertellen zij hun persoonlijke levensverhalen — openhartig, herkenbaar en recht uit het hart.
De verhalen worden afgewisseld met live muziek van zanger Mark Pepping, met begeleiding van Bart Winsingh (piano) en Joost van der Beek (gitaar).
De muziek sluit steeds aan bij de verhalen en geeft deze extra lading.
Het project is een initiatief van Roze 50+ ambassadeur Marjet Bos en ontstond samen met Groningse regenboogsenioren. Wat het extra bijzonder maakt: deze formule is overal in het land toepasbaar, samen met lokale deelnemers en muzikanten.
Zo ontstaat elke keer opnieuw een persoonlijke, herkenbare voorstelling waarin zichtbaarheid, verbinding en echtheid centraal staan.
Donderdag 30 juli 2026
Inloop vanaf 12.45 uur, start voorstelling 13.30 uur
Werkgebouw Het Veem, Van Diemenstraat 412, Amsterdam
👉 Nieuwsgierig?
Beleef ‘Ik ben wie ik ben!’ tijdens World Pride Amsterdam 2026.
Toegang gratis, wel even aanmelden via dit formulier
Uitgelichte foto: videostil. Albert Wester, deelnemer

















