Roze50+ Nederland

Wandeling Zwijndrecht – zondag 7 juni 2026

Van station Dordrecht naar station Zwijndrecht

Op zondag 7 juni 2026 gaan we weer samen aan de wandel. Deze keer maken we een wandeling in Zwijndrecht.

Verzamelen
We verzamelen voor het NS-station van Zwijndrecht en vertrekken om 12.50 uur.

De wandeling
We lopen een rondwandeling van ongeveer 12 kilometer. De route is iets aangepast zodat trappen worden vermeden. Van de bijgevoegde route lopen we alleen het deel binnen Zwijndrecht. Het wandeltempo ligt tussen de 4,5 en 5 kilometer per uur. In de bijlage vind je de route en de GPS-route.

Pauzes en horeca
Onderweg lassen we geen boterhampauze in.
Volgens de NS-website is er een wc op het station. Voor het station zit een Subway (open vanaf 10.00 uur) waar je koffie kunt drinken en gebruik kunt maken van het toilet. Wil je dit doen, kom dan wat eerder zodat je rustig op eigen gelegenheid iets kunt nemen.

Na ongeveer drie kwartier lopen stoppen we bij informatiecentrum ’t Weetpunt in het Arboretum. Met een beetje geluk kunnen we daar koffie krijgen, maar dit is niet gegarandeerd omdat het door vrijwilligers wordt gerund.

Bijna aan het einde van de wandeling is er de mogelijkheid om (als je dat wilt) iets te drinken bij het Berenrestaurant. Dit gaat om 16.00 uur open.

Inkorten van de route
Wil je de wandeling inkorten, dan kun je in het Arboretum een langere pauze nemen en de lus van punt 9 naar 12 overslaan. Je loopt daarna zelf een stukje langs de doorgaande (gele) weg om weer bij de groep aan te sluiten. Let op: op het punt waar je weer aansluit is geen bankje en geen schaduw.

Bereikbaarheid
Kom je met de auto, dan kun je gratis parkeren aan de achterkant van het station.

Overig
Honden zijn niet toegestaan.
De wandeling is alleen voor vrouwen.

Aanmelden
Laat even weten of je komt via: rotterdamsedames@hotmail.com
Dan kunnen we je informeren als de wandeling onverhoopt niet doorgaat (tot nu toe is dat nog nooit gebeurd).

gps

Wanneer

juni 7, 2026    
11:45 - 16:00

Waar

Station Zwijndrecht
Stationplein 1, Zwijndrecht, Zuid-Holland, Zwijndrecht
Spread the love

regenboogpijl Evenement insturen?

evenementen

jun 2026

Roze Inloop - juni 3, 2026 at 2:00 pm - 4:00 pm
Regenboogcafé Amstelbite, Amstelhoek - juni 4, 2026 at 12:00 am
Colourful Velsen - juni 4, 2026 at 5:00 pm - 8:30 pm
Club Rainbow: film LOVE ME TENDER - juni 4, 2026 at 8:00 pm - 10:30 pm
Regenboogcafé Amstelbite, Amstelhoek - juni 4, 2026 at 8:00 pm - 10:00 pm
Ons Honk Roze50+ Apeldoorn - juni 5, 2026 at 2:00 pm - 4:30 pm
Opening Oudroze – Pride Amstelveen 2026 - juni 6, 2026 at Hele dag
Roze Salon Bergweg - juni 6, 2026 at 2:00 pm - 5:00 pm
Club Rainbow: film LOVE ME TENDER - juni 6, 2026 at 8:00 pm - 10:30 pm
Wandeling Zwijndrecht – zondag 7 juni 2026 - juni 7, 2026 at 11:45 am - 4:00 pm

Roze50+ zoekt ambassadeurs, interesse klik hier